Spotkanie LSO w pierwsze poniedziałki miesiąca po Mszy świętej wieczornej.

W naszej parafii działa i prężnie się rozwija liturgiczna służba ołtarza. Nasi ministranci i lektorzy swoją oddaną posługą świecą przykładem dla młodego pokolenia i aktywnie działają na rzecz Kościoła. Jesteśmy dumni z tego, że młodzi ludzie dążą do poznania Chrystusa poprzez służbę w naszym kościele. Zachęcamy również każdego do udziału w tej pięknej posłudze i zapraszamy do kontaktu.

Liturgiczna służba ołtarza oprócz działalności w kościele organizuje również ciekawe wycieczki. To doskonała okazja aby poznać przyjaciół. Zapraszamy chłopców, którzy już przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej, aby jak najliczniej zgłaszali się do zapisów na ministranta, bo jak mawiał papież Jan Paweł II: ,,Służyć Chrystusowi to wolność.”

Spotkania Liturgicznej Służby Ołtarza w 1 poniedziałki miesiąca o godz.18 ( Msza św. oraz zbiórka) oraz w 3 piątek miesiąca o godz. 18 dla kandydatów i ministrantów ( Msza św. oraz zbiórka)