Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII. Niedzielę Zwykłą 24.07.2022

By 23 lipca 2022 No Comments
  1. Dziś 17 niedziela zwykła. W czwartą niedzielę lipca z uwagi na poniedziałkowe wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów i maszyn. O godz. 15:30 koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy o trzeźwość.
  2. We wtorek wspomnienie świętych: Joachima i Anny – rodziców NMP;
  3. W środę o godz. 18 podczas nowenny kierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przypada wspomnienie św. Marty, Mari i Łazarza.
  4. W naszej parafii gościmy Księdza Przemysława Piątka ze zgromadzenia Księży Michaelitów, który prowadzi oratorium młodzieżowe im. Błogosławionego ks. Bronisława Markiewicza, stąd w przyszłą niedzielę ofiarą do puszek wesprzemy jego dzieło.
  5. Dziękujemy Rodzinom w Ochojnie przy ul. Lwowskiej od nr 1 do 30 i ul. Klonowej za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Ochojnie przy ul. Lwowskiej od nr 31 do końca.
  6. Pan Artur Kozioł – Burmistrz Wieliczki, zaprasza parafian w dniach od 30 lipca do 31 lipca na VI Rocznicę Światowych Dni Młodzieży na Campus Misericordiae w Brzegach. Szczegóły Jubileuszu znajdują się na plakacie w gablocie.
  7. Naszym Parafianom i wszystkim Gościom życzę błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.