Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na 15. Niedzielę Zwykłą 10.07.2022

By 17 lipca 2022 No Comments
  1. Dziś 15 Niedziela Zwykła. W dniu dzisiejszym o godz. 15:30 w koronce do Miłosierdzia Bożego będziemy polecać naszych Zmarłych w modlitwie wypominkowej;
  2. W poniedziałek przypada święto św. Benedykta-opata, patrona Europy; we wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – biskupa i męczennika
  3. W środę przypada wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz. 18 podczas nowenny skierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek przypada wspomnienie św. Bonawentury – biskupa i doktora Kościoła
  5. W sobotę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel nazywanej Matką Bożą Szkaplerzną.  Pielgrzymka Służby Liturgicznej, Ziarenka i Dziecięcych Kół Różańcowych z ks. proboszczem i katechetami do Matki Boże Szkaplerznej w Sanktuarium w Czernej wyruszy sprzed kościoła o godz. 8:30;
  6. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Ochojnie przy ul. Staropolskiej od nr 89 do końca i przy ul. Podegrodzie, ul. Gołębia, ul. Wiosenna i ul. Paryska za troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Ochojnie przy ul. Potockiej i Muzycznej;
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Józefa Kurleto. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
  8. W tym okresie wakacyjnym, urlopów i odpoczynku nie zapomnijmy, aby gromadzić się na Eucharystii, by ze źródła, jakim jest Bóg, zaczerpnąć siły i przyjąć wszelkie dary i łaski dla nas przygotowane.
  9. Przypominam o wakacyjnym porządku Mszy świętych niedzielnych w naszym Kościele: w sobotę o godz. 18 oraz w niedzielę o godz. 8:00, 11:00 i 16:00