Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na 14. Niedzielę Zwykłą 03.07.2022

By 2 lipca 2022 No Comments
  1. Dziś przeżywamy 14. Niedzielę Zwykłą. W pierwszą niedzielę lipca nasz udział we Mszy św. zakończymy wspólną adoracją i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. O 10:30 zmianka różańcowa Róż Dziecięcych a po procesji zmianka różańcowa Róż Męskich. O 15.30 modlitwy za zmarłych.
  2. W poniedziałek rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
  3. W środę przypada wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej i o godz. 18 podczas nowenny skierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jak zawsze w pierwszą środę miesiąca błogosławieństwo dzieci. Zapraszam szczególnie te, które rok temu w lipcu przyjęły sakrament chrztu św.
  4. W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli;
  5. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Ochojnie przy ul. Staropolskiej nr 51-88 i ul. Kresowej za troskę o naszą świątynię i złożoną ofiarę. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Ochojnie przy ul. ul. Staropolskiej od nr 89 do końca i przy ul. Podegrodzie, ul. Gołębia, ul. Wiosenna i ul. Paryska
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg odwołał do siebie +Irenę Tomana. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzę miłego wypoczynku, niech ten czas będzie pełen dobra i duchowego wzrostu. Pamiętajmy o spotkaniu z Jezusem, w szczególności podczas niedzielnych Eucharystii. Przypominam o wakacyjnym porządku Mszy świętych niedzielnych w naszym Kościele: w sobotę o godz. 18 oraz w niedzielę o godz. 8:00, 11:00 i 16:00