Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na 13. Niedzielę Zwykłą 26.06.2022

By 26 czerwca 2022 No Comments
 1. Dziś obchodzimy 13. Niedzielę Zwykłą.
 2. We wtorek wspomnienie św. Ireneusza – biskupa i męczennika.
 3. W środę przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. O godz. 18 podczas nowenny skierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze Św. wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa rano o 6.30 i po południu o 18. Z sakramentu pokuty będzie można skorzystać codziennie przed Mszą Św. oraz w piątek od godz. 16.
 5. W sobotę o godz. 7  Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny i zmianka tajemnic Róż Kobiecych
 6. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 9. Proszę o ich zgłoszenie w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
 7. Od najbliższej niedzieli – 1 niedzieli lipca –  przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy św. niedzielnych. W naszym Kościele będą sprawowane 1 Msza św. sobotnia w porządku niedzielnym o godz.18 oraz 3 Msze św. niedzielne: o godz. 8:00, 11:00 oraz popołudniu o godz. 16.00.  Nie będzie Mszy św. o godz. 9!!!
 8. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja po każdej Mszy Świętej(Sobota 18, Niedziela: 8,11,16). O godz. 10.30 zmianka różańcowa Róż Dziecięcych, a po procesji zmianka różańcowa Róży Męskich.
 9. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Ochojnie przy ul. Staropolskiej od nr 25 do 50 za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Ochojnie przy ul. Staropolskiej od nr 51 – 88 i ul. Kresowej.
 10. W tym tygodniu zakończył się rok szkolny. Rozpoczyna się okres wakacyjny. Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje i urlopy były miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu. Pamiętajmy o spotkaniu z Jezusem, w szczególności podczas niedzielnych Eucharystii.
 11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Stanisława Urbanika. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…