Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na XII. Niedzielę Zwykłą 19.06.2022

By 18 czerwca 2022 No Comments
  1. Dziś 12. Niedziela Zwykła. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej o godz. 18, natomiast w dniu dzisiejszym podczas nabożeństwa o 15.30
  2. We wtorek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi – zakonnika.
  3. W środę o godz. 18 tradycyjna nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela oraz zakończenie oktawy Bożego Ciała z uroczystą procesją. Bardzo proszę o przygotowanie 4 ołtarzy: 1 – Golkowice, 2 – Podstolice, 3 – Ochojno  i 4 – Rzeszotary. Przynosimy w tym dniu do poświęcenia wianki z kwiatów i ziół leczniczych. Po procesji w tym dniu odbędzie się obrzęd błogosławieństwa dzieci.
  5. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu zapraszam na godzinę 8 uczniów wraz z rodzicami oraz nauczycieli na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku szkolnego. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą św. oraz we czwartek od godz. 16.
  6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP,
  7. Serdeczne Bóg zapłać za dotychczas przekazane ofiary, tu w świątyni, jak i na konto parafialne. Bóg zapłać rodzicom i młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza. Zostanie on przeznaczony na relikwiarz św. Jana Pawła II,
  8. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Ochojnie przy ul. Na Brzegi i ul. Staropolskiej od nr 6 do 24 za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Ochojnie przy ul. Staropolskiej od nr 25 do 50.