Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na V. Niedzielę Wielkanocną 15.05.2022

By 20 maja 2022 No Comments
  1. Dziś 5 Niedziela Wielkanocna –po raz kolejny gromadzimy się, aby pokrzepiać się Słowem Bożym i Chlebem Eucharystycznym. Po zakończeniu Mszy Świętej o godz. 11 odbędzie się koncert instrumentalno – wokalny p.t.: „Matka Boża i słowiki” z cyklu „Między niebem a ziemią”. Wystąpią znani absolwenci Krakowskiej Akademii Muzycznej: Katarzyna Wiwer, Irena Czubek-Davidson oraz Paweł Solecki. Nabożeństwo majowe dziś o godz. 15.30 a w tygodniu po wieczornej liturgii. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie z młodzieżą przystępującą w czerwcu do Sakramentu Bierzmowania.
  2. W poniedziałek przypada święto Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  3. W środę o godz. 18 podczas nowenny skierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek o godz. 18 Godzina Miłosierdzia, podczas której będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych. Najpierw odprawimy w ich intencji Mszę Świętą a później polecimy naszych zmarłych Miłosiernemu Ojcu podczas koronki do Miłosierdzia Bożego.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16 spotkanie z Rodzicami młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania w czerwcu.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za dotychczas przekazane ofiary tu w świątyni i na konto parafialne. Składka inwestycyjna przeznaczona będzie na wypłacenie instalacji fotowoltaicznej.
  7. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Podstolicach od Państwa Gaworów do Państwa Bobków za ich troskę o naszą świątynię i ofiarę na jej potrzeby. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Ochojnie przy ul. Podhalańskiej.