Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na IV. Niedzielę Wielkanocną 08.05.2022

By 9 maja 2022 No Comments
  1. Dziś 4 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna dni modlitw o powołania do służby w Kościele. W koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 15 będziemy polecać naszych Zmarłych w modlitwie wypominkowej. Nabożeństwo majowe dziś o godz. 15.30 a w tygodniu po wieczornej liturgii. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie z Rodzicami dzieci I-komunijnych.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
  3. W środę o godz. 18 podczas nowenny skierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Będziemy modlić się o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego;
  4. We piątek -13 maja- wspomnienie NMP z Fatimy i 41 rocznica zamachu na życie pp. Jana PawłaII
  5. W sobotę święto św. Macieja apostoła;
  6. W przyszłą niedzielę po sumie o godz. 12 zapraszam Was drodzy parafianie na koncert instrumentalno-wokalny p.t. „Matka Boża i słowiki” z cyklu „Między niebem a ziemią”. Wystąpią znani absolwenci Krakowskiej Akademii Muzycznej: Katarzyna Wiwer, Irena Czubek-Davidson oraz Paweł Solecki.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszę świętą o godz. 16 i spotkanie zapraszam uczniów przystępujących w czerwcu do bierzmowania.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za dotychczas przekazane ofiary tu w świątyni i na konto parafialne. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona będzie na wypłacenie instalacji fotowoltaicznej.
  9. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Podstolicach od Państwa Burdów do Państwa Gaworów za ich troskę o naszą świątynię i ofiarę na jej potrzeby. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Podstolicach od Państwa Gaworów do Bobków.
  10. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz: +Janusza Skórnickiego, Stefanię Malec, Józefa Ziębę, Pawła Michalika i Jana Tomanę . Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…