Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII. Niedzielę Zwykłą 10.10.2021

By 9 października 2021 No Comments
  1. Dziś 28 niedziela zwykła. Przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. W dniu dzisiejszym przed Kościołem po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera kształcenie zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 16 Msza św. oraz spotkanie z młodzieżą klas VIII SP przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  3. W kalendarzu liturgicznym: w środę bł. Honorata Koźmińskiego – prezbitera, w piątek św. Teresy od Jezusa, w sobotę św. Jadwigi Śląskiej.
  4. Przez cały październik zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które odbywają się w tygodniu o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 15:30.
  5. W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek diecezjalny Dzień Dziecka Utraconego. Jest to dzień, kiedy otaczamy modlitwą Rodziców, którzy stracili swoje dziecko przed jego narodzinami. W tej intencji będziemy się modlić o godz. 17:30 w czasie nabożeństwa różańcowego. Później o 18.00 Godzina Miłosierdzia, podczas której będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych i w ich intencji ofiarujemy Mszę Świętą. Szczegółowe intencje znajdują się w gablocie przed Kościołem.
  7. W sobotę na Mszę o godz. 18 oraz spotkanie zapraszam młodzież klas I szkoły średniej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  8. Kartki wypominkowe dostępne są w zakrystii oraz przy wyjściu z Kościoła. Po każdej Mszy Świętej wieczornej w kancelarii będą przyjmowane intencje mszalne na przyszły rok (do czerwca) oraz wypominki jednorazowe (dowolna ofiara) i roczne (wg stypendium mszalnego).
  9. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym  w Ochojnie przy ul. Na Brzegi i ul. Staropolskiej od nr 6 do 24 za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Ochojnie przy ul. Staropolskiej od nr 25-50.