Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII. Niedzielę Zwykłą 03.10.2021

By 9 października 2021 No Comments
  1. Dziś 27 niedziela zwykła. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca nasz udział w Eucharystii zakończymy krótką adoracją. Tradycyjnie po Mszy Świętej o godz. 11 procesja, która w miesiącu październiku odbędzie się do przygotowanych pięciu ołtarzy różańcowych. Po procesji zmianka tajemnic Róży Męskiej. O godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe, natomiast w tygodniu o godz.17.30.
  2. W kalendarzu liturgicznym jutro przypada wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, we wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, a w sobotę wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka.
  3. W najbliższą środę o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy oraz, jak zawsze w pierwszą środę miesiąca błogosławieństwo dzieci Zapraszam szczególnie te, które rok temu w październiku przyjęły sakrament chrztu św.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Z tej okazji przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę o godz. 16 oraz spotkanie zapraszam młodzież klas VIII SP przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary z ubiegłej niedzieli na duszpasterstwo młodzieży w naszym dekanacie, która wyniosła 1187 zł. Z tego 475 zł pozostaje w parafii a 712 zł zostanie przeznaczone na cele dekanalne.
  7. Od 4 października po każdej Mszy Świętej wieczornej w kancelarii będą przyjmowane intencje mszalne na przyszły rok (do czerwca) oraz wypominki jednorazowe (dowolna ofiara) i roczne (wg stypendium mszalnego).
  8. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym  w Ochojnie przy ul. Polańskiej, Morelowej, Lipowej i Zawiłej za ich troskę o naszą świątynię i ofiarę na jej potrzeby. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające  w Ochojnie przy ul. Na Brzegi i ul. Staropolskiej od nr 6 do 24