Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV. Niedzielę Zwykłą 19.09.2021

By 19 września 2021 No Comments
  1. Dziś 25 niedziela zwykła. Dzisiaj na zakończenie tygodnia wychowania o godz. 16 Msza Święta rozpoczynająca nowy rok formacyjny dzieci i młodzieży w naszej parafii. Po Mszy św. krótkie spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania i ich rodzicami.
  2. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie św. Męczenników z Korei: Andrzeja, Pawła i towarzyszy, we wtorek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, w czwartek wspomnienie św. ojca Pio, prezbitera.
  3. W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W sobotę 25 września XII pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w  Łagiewnikach. Informacje u zelatorów (o godz. 9.00 wyjazd busem).
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15 koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy o trzeźwość w rodzinach i zmianka różańcowa Róży Żeńskiej. Na Mszę o godz. 16 zapraszam w szczególności rodziców i dzieci klas 3 szkoły podstawowej przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy krótkie spotkanie.
  6. W dniu dzisiejszym składka inwestycyjna w kopertach przeznaczona będzie na pokrycie prac remontowych prowadzonych przy salkach parafialnych. Niestety na dzień dzisiejszy zostaną one tylko odświeżone, gdyż instalację elektryczną i sanitarną trzeba będzie gruntownie przebudować w przyszłym roku.
  7. W najbliższą niedzielę (26 września) obchodzić będziemy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcam do objęcia swoją modlitwą młodych naszej parafii i diecezji oraz pracujących z nimi katechetów i duszpasterzy. Decyzją ks. Abpa po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie.  
  8. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna przy ul. Podhalańskiej za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające  w Ochojnie przy ulicy Sołeckiej