Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXI. Niedzielę Zwykłą 22.08.2021.

By 28 sierpnia 2021 No Comments
  1. Dziś, w 21 niedzielę zwykłą wspomnienie NMP Królowej. Kończy się sierpień– miesiąc trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. O godz. 15 koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy o trzeźwość w rodzinach oraz zmianka różańcowa Róży Żeńskiej.
  2. We wtorek przypada wspomnienie św. Bartłomieja apostoła. W środę na godz. 18 zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. We czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W piątek wspominamy św. Monikę, w sobotę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  3. W związku ze stanem obostrzeń epidemicznych proszę o zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa.
  4. Zespół Charytatywny składa serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy zakupili bukiety w Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Środki pozyskane wspomogą prawdziwie potrzebujących.
  5. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Podstolicach od Państwa Gaworów do Państwa Bobków za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Podstolicach od Państwa Gawędy do Śmieszkiewicz.
  6. Anna Śleźnik, prezes Fundacji Jałmużna i Ofiara składa podziękowanie uczestnikom pogrzebu +ks. Adama Lenika i OSP Podstolice za zbiórkę pieniężną w kwocie 3307,50, która zostanie wykorzystana na cele statutowe fundacji.
  7. Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, gościom życzymy udanego wypoczynku a my teraz łącząc się z naszymi pielgrzymami do Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej powierzmy się jej matczynej opiece: Pod Twoją obronę….