Bez kategoriiOgloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na 14. Niedzielę Zwykłą 04.07.2021

By 3 lipca 2021 No Comments
  1. Dziś przeżywamy 14. Niedzielę Zwykłą. W pierwszą niedzielę lipca nasz udział we Mszy św. zakończymy wspólną adoracją i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. O 15.30 modlitwy za zmarłych , natomiast o 16 Msza wypominkowa.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w ramach zbiórki zarządzonej przez Metropolitę Krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego na rzecz poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej.
  3. We wtorek przypada wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej
  4. W środę o godz. 18 podczas nowenny skierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jak zawsze w pierwszą środę miesiąca błogosławieństwo dzieci. Zapraszam szczególnie te, które rok temu w lipcu przyjęły sakrament chrztu św.
  5. We czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli
  6. W przyszłą niedzielę o 15.30 modlitwy za zmarłych , natomiast o 16 Msza wypominkowa.
  7. W związku z luzowaniem obostrzeń epidemicznych pragnę poinformować, że w naszym Kościele może być zajęte jednocześnie 75% miejsc. Proszę o zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa. Jednocześnie pragnę przypomnieć, że z dniem 19 czerwca została odwołana dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej.
  8. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Podstolicach Polanki za troskę o naszą świątynię i złożoną ofiarę. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Szwabach Podstolickich.
  9. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzę miłego wypoczynku, niech ten czas będzie pełen dobra i duchowego wzrostu. Pamiętajmy o spotkaniu z Jezusem, w szczególności podczas niedzielnych Eucharystii.