Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na XII. Niedzielę Zwykłą 20.06.2021

By 19 czerwca 2021 No Comments
  1. Dziś 12. Niedziela Zwykła.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi – zakonnika.
  3. W środę o godz. 18 tradycyjna nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu zapraszam na godzinę 17 uczniów wraz z rodzicami oraz nauczycieli na Mszę Święta z okazji zakończenia roku szkolnego. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 16.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15 zmianka różańcowa Róży Żeńskiej, a o godz. 15:30 nabożeństwo czerwcowe.
  6. Nasza parafia w miesiącu czerwcu. prowadzi na facebook-u transmisję Mszy Świętej niedzielnej o godz. 9. Serdeczne Bóg zapłać za przekazane w dniu dzisiejszym ofiary na fundusz inwestycyjny naszej parafii, tu w świątyni, jak i na konto parafialne.
  7. W związku z luzowaniem obostrzeń epidemicznych pragnę poinformować, że w naszym Kościele może być zajęta jednocześnie połowa wyznaczonych miejsc. Proszę o zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa. Jednocześnie pragnę poinformować, że w nawiązaniu do treści dekretu arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z dnia 17 października 2020r. z dniem 19 czerwca zostaje odwołana udzielona w Archidiecezji Krakowskiej dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej.
  8. Siostra Regina składa serdeczne Bóg zapłać naszej Wspólnocie Parafialnej za dobroć i życzliwość oraz hojność, jakiej doświadczyła w rodzinnej parafii. Otrzymana pomoc będzie przeznaczona dla dzieci z przedszkola oraz szkoły podstawowej im. Św. Alojzego Gonzagi w Essiengbocie. Siostra Regina zapewnia wszystkich o pamięci i modlitwie.
  9. Dziękujemy Rodzinom z Rzeszotar za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Golkowicach.
  10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Łukasza Sikorę. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.