Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na 11. Niedzielę Zwykłą 13.06.2021

By 12 czerwca 2021 No Comments
 1. Dziś 11 Niedziela Zwykła. Akt poświęcenia narodu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa miał miejsce w miniony piątek. Podjęli go biskupi polscy w setną rocznicę pierwszego aktu poświęcenia. Akt taki był już kilkakrotnie podejmowany na przestrzeni ostatnich 100 lat, a działo się to w momentach szczególnie trudnych. Ufamy, że schronienie się w Sercu Jezusa przyniesie owoce w naszym życiu.
 2. W dniu dzisiejszym o godz. 15:00 w koronce do Miłosierdzia Bożego będziemy polecać naszych Zmarłych w modlitwie wypominkowej i o 16 ofiarujemy w ich intencji Mszę św.
 3. W poniedziałek przypada wspomnienie bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika.
 4. W środę o godz. 18 podczas nowenny skierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek przypada wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego – zakonnika.
 6. W piątek o godz. 18 Godzina Miłosierdzia, podczas której będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych. Szczegółowe intencje znajdują się w gablocie.
 7. Nasza parafia w czerwcu prowadzi na facebook-u transmisję Mszy Świętej niedzielnej o godz. 9. Serdeczne Bóg zapłać za dotychczas przekazane ofiary, tu w świątyni, jak i na konto parafialne.
 8. W związku z luzowaniem obostrzeń epidemicznych pragnę poinformować, że w naszym Kościele może być zajęta jednocześnie połowa wyznaczonych miejsc. Proszę o zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa.
 9. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca składka w kopertach przeznaczona będzie na fundusz inwestycyjny naszej Parafii.
 10. Bóg zapłać Rodzinom, które przygotowały ołtarze na uroczystość Bożego Ciała oraz na zakończenie oktawy.
 11. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Ochojnie przy ul. Dąbrówki od nr 40 do końca oraz ul. Głogowej i ul. Bliskiej za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Rzeszotarach.
 12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Franciszka Gawora. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…