Bez kategorii

Zmartwychwstał Pan prawdziwie. Alleluja!

By 5 kwietnia 2021 No Comments

Moi drodzy Parafianie i Goście.

Święta Wielkanocne przeżywamy w tym roku w naszych domach,  rodzinach, często samotnie, z dala od najbliższych. Chrystus powstając z martwych, czynił to w samotności. Jedyni świadkowie – żołnierze rzymscy uciekli w popłochu, a otrzymawszy zapłatę za ciszę zaprzeczali wszystkiemu.

Niech Zmartwychwstały Pan ogarnia swoją mocą i miłością naszą niemoc, umacnia prawdę, daje siłę do walki. Niech przemieniająca siła Bożej Miłości przemienia nasze życie, umacniając naszą wiarę, nadzieję i miłość.

Maryja zaś, Podstolicka Pani, niech nieustannie wstawia się za nami, chroniąc nas pod płaszczem swej opieki przed wszelkimi zagrożeniami, wirusami i chorobami.

Chrystus Zmartwychwstał. Alleluja.