Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na I. Niedzielę Wielkiego Postu 21.02.2021

By 20 lutego 2021 No Comments
 1. Dzisiaj 1 niedziela Wielkiego Postu. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się!. W dniu dzisiejszym o godz. 15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 2. W poniedziałek przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Na Mszę Świętą o godz. 18 zapraszam kandydatów na ministrantów.
 3. W środę o godz. 18 podczas nowenny skierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W piątki Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 17 dla dzieci, a dla dorosłych po Mszy Świętej o godz. 18.
 5. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00. Taca będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali oraz za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w 4. Niedzielę Wielkiego Postu. Zostaną poprowadzone przez ks. dr hab. Jana Klimka.
 7. Dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o 40-godzinnym nabożeństwie i uczestniczyli w adoracji wynagradzającej Panu Bogu za grzechy. Na bocznym ołtarzu jest wystawiona księga trzeźwości, gdzie można wpisać swoje zobowiązania abstynenckie.
 8. Nasza parafia w miesiącu lutym prowadzi na facebook-u transmisję Mszy Świętej niedzielnej o godz. 9. Serdeczne Bóg zapłać za dotychczas przekazane ofiary tu w świątyni i na konto parafialne.
 9. Dziękujemy Rodzinom mieszkającym w Ochojnie przy ul. Staropolskiej od nr 89 do końca i przy ul. Podegrodzie, ul. Gołębia, ul. Wiosenna i ul. Paryska. za ich troskę o naszą świątynię i przekazane ofiary. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Ochojnie przy ul. Potockiej i Muzycznej.
 10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Janinę Wyroba. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania, przebieg liturgii i wzięli udział w pogrzebie + ks. Prałata Jana Pałasza…