Ogloszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie na 5 Niedzielę Zwykłą 07.02.2021

By 6 lutego 2021 No Comments
  1. Dziś 5 niedziela zwykła. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca nasz udział w Eucharystii zakończymy krótką adoracją. Po Mszy Świętej o godz. 11 zmianka tajemnic Róży Męskiej. O godz. 15.30 w koronce do Miłosierdzia Bożego będziemy polecać naszych Zmarłych
    w modlitwie wypominkowej i o 16 ofiarujemy w ich intencji Mszę św.
  2. Porządek adoracji przed Najświętszym Sakramentem w ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego: 12:00 – Rzeszotary, 13:00 – Podstolice, 14:00 – Ochojno, 15:00 – Golkowice i Zamłynie.
  3. W poniedziałek na mszę o godz. 18 i krótkie spotkanie po niej zapraszam szczególnie chłopców od klasy 1 do 6 ze szkoły podstawowej, którzy chcą służyć przy ołtarzu jako ministranci. „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie” te słowa Chrystusa kieruje do rodziców odpowiedzialnych za wychowanie swych dzieci w wierze katolickiej, aby pomogli odpowiedzieć synom na to wezwanie.
  4. W kalendarzu liturgicznym w środę przypada wspomnienie św. Scholastyki – dziewicy.
  5. W środę o godz. 18 zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i XXIX Światowy Dzień Chorego. Z racji tego w najbliższą niedzielę zostanie odprawiona Msza Święta w intencji chorych o godz. 11, w szczególności ks. Prałata Jana Pałasza.
  7. Nasza parafia w miesiącu lutym prowadzi na facebook-u transmisję Mszy Świętej niedzielnej o godz. 9.
  8. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna z ul. Staropolskiej od nr 25 – 50 za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające  w Ochojnie przy ul. Staropolskiej od nr 51 – 88 i ul. Kresowa.