Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XXXIV. Niedzielę Zwykłą 22.11.2020 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

By 21 listopada 2020 No Comments
  1. Dziś 34 niedziela zwykła, podczas której przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca rok liturgiczny. Po Mszy św. o godz. 11 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent, czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.
  2. We wtorek przypada wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac – prezbitera i towarzyszy.
  3. W środę o godz. 18  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W przyszłą niedzielę na mszach św. błogosławieństwo opłatków na stół wigilijny.
  5. Nasza parafia w miesiącu listopadzie prowadzi na facebook-u transmisję Mszy Świętej niedzielnej o godz. 9. Na stronie internetowej naszej parafii jest podany również numer konta, aby nieobecni parafianie w naszej świątyni z powodu reżimu sanitarnego, w myśl V przykazania kościelnego, mogli zatroszczyć się o potrzeby naszej wspólnoty w tych trudnych czasach pandemii ( Bank PKO SA:  87124014441111000009367072). Serdeczne Bóg zapłać za dotychczas przekazane ofiary.
  6. Dziękujemy Rodzinom z Podstolic – od Państwa Góralczyk do Państwa Chlebdów. za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające w Podstolicach – od Państwa Kowalów do Państwa Jałochów.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Halinę Malec, +Jana Szwajdę i + Marię Śliwińską. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…