Ogłoszenia parafialne na XXIX. Niedzielę Zwykłą 18.10.2020

By 17 października 2020 No Comments
  1. Dziś 29 niedziela zwykła. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
  2. W dniu dzisiejszym składka inwestycyjna w kopertach przeznaczona będzie na pokrycie zakończonych prac konserwatorskich prowadzonych przy naszym Kościele.
  3. W kalendarzu liturgicznym: we wtorek uroczystość św. Jana Kantego – głównego patrona archidiecezji krakowskiej, w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II – papieża.
  4. Przez cały październik zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które odbywają się w tygodniu o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 15:30.
  5. W środę o godz. 18 tradycyjna nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Kartki wypominkowe dostępne są w zakrystii oraz przy wyjściu z Kościoła. Wypominki przyjmowane są po każdej Mszy Świętej.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 15 zmianka różańcowa Róży Żeńskiej.
  8. Dziękujemy Rodzinom z Golkowic za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające  w Podstolicach Polanki.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Zdzisława Brożka. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.