Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XXVII. Niedzielę Zwykłą 04.10.2020

By 10 października 2020 No Comments
  1. Dziś 27 niedziela zwykła. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca nasz udział w Eucharystii zakończymy krótką adoracją. Tradycyjnie po Mszy Świętej o godz. 11 procesja, która w miesiącu październiku odbędzie się do przygotowanych pięciu ołtarzy różańcowych. Po procesji zmianka tajemnic Róży Męskiej. O godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe, natomiast w tygodniu o godz.17.30.
  2. W kalendarzu liturgicznym w dniu dzisiejszym przypada wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, a w piątek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka.
  3. W poniedziałek na nabożeństwo różańcowe i mszę św. zapraszam uczniów klasy VI szkoły podstawowej przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  4. W najbliższą środę o godz. 17:30 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I komunii św., a  po nowennie do Matki Bożej Nieustającej pomocy, jak zawsze w pierwszą środę miesiąca błogosławieństwo dzieci, które rok temu w październiku przyjęły sakrament chrztu św.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XX Dzień Papieski pod hasłem TOTUS TUUS. Z tej okazji przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  6. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna przy ul. Dąbrówki od nr 40 do końca, ul. Głogowa i Bliska za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające  w Rzeszotarach.