Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XXV. Niedzielę Zwykłą 20.09.2020

By 19 września 2020 No Comments
  1. Dziś 25 niedziela zwykła. Dzisiaj o godz. 15:30 nabożeństwo, podczas którego będziemy czcić Najświętsze Ciało i Krew Chrystusa. Natomiast o godz. 16 Msza Święta, na którą zapraszam w szczególności rodziców i dzieci klas 3 szkoły podstawowej przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy krótkie spotkanie.
  2. W dniu dzisiejszym składka inwestycyjna w kopertach przeznaczona będzie na pokrycie zakończonych prac konserwatorskich prowadzonych przy naszym Kościele.
  3. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, w środę wspomnienie św. ojca Pio, prezbitera.
  4. W środę o godz. 18 tradycyjna nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15 koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy o trzeźwość w rodzinach i zmianka różańcowa Róży Żeńskiej.
  6. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna przy ul. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające  w Ochojnie przy ulicy Dąbrówki od nr 1-39.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie +Marię Burda i + Leszka Biernata. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…