Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XXIII. Niedzielę Zwykłą 06.09.2020

By 5 września 2020 No Comments
  1. Dziś 23 niedziela zwykła. Z racji pierwszej niedzieli nasz udział w Eucharystii zakończymy krótką adoracją. Po procesji po mszy o godz. 11 zmianka tajemnic Róży Męskiej. O godz. 15.30 w koronce do Miłosierdzia Bożego będziemy polecać naszych Zmarłych w modlitwie wypominkowej i o 16 ofiarujemy w ich intencji Mszę św. Po zakończeniu Mszy Świętej spotkanie z chórem Ziarenko.
  2. W kalendarzu liturgicznym we wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  3. W środę o godz.18 zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W przyszłą niedzielę tradycyjna Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. W tym roku wyjątkowo, z powodu epidemii, parafia nie organizuje wspólnego wyjazdu. Więcej informacji na plakacie w gablotce.
  5. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna przy ul. Jagiellońskiej 103-112 oraz ulic Królewskiej i Słowiańskiej za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające  w Ochojnie przy ulicy Jagiellońskiej 113 do końca oraz ulica Cosówka.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Franciszka Łazarza. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…