Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XXII. Niedzielę Zwykłą 30.08.2020

By 29 sierpnia 2020 No Comments
  1. Dziś 22 niedziela zwykła. Dzisiaj na mocy postanowienia papieża Franciszka przeżywamy Dzień Dziękczynienia za świat stworzony. Jutro Dzień Solidarności i Wolności w 40. rocznicę powstania NSZZ „Solidarność”.
  2. W dniu jutrzejszym kończą się wakacje, stąd na godz. 18:00 zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Wcześniej od godz. 16 do 18 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  3. We wtorek, 1 września przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w tym dniu o poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  4. W środę o godz. 18 podczas nowenny kierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Szczególnie zapraszam rodziców z dziećmi, które rok temu, czyli we wrześniu 2019r. zostały ochrzczone w naszym Kościele. W czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego – papieża i doktora Kościoła.
  5. W pierwszy piątek września msze św. wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa rano o 6.30 i po południu o 18. Okazja do spowiedzi codziennie przed mszą św. oraz w piątek od godz. 16.
  6. W sobotę Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 7. Po Mszy Świętej zmianka różańcowa Róży Dziecięcej.
  7. Chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 9. Proszę o ich zgłoszenie w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie u księdza.
  8. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja po każdej Mszy Świętej, a po sumie o godz. 11 procesja. Po procesji zmianka różańcowa Róży Męskiej.
  9. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna przy ul. Jagiellońskiej od nr 71 do 102 za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające przy ulicach: Jagiellońska od nr 103 do 112, ul. Królewska, ul. Słowiańska.
  10.  Za tydzień w niedzielę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie z chórem Ziarenko.