Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XXI. Niedzielę Zwykłą 23.08.2020

By 22 sierpnia 2020 No Comments

1. Dziś, w 21 niedzielę zwykłą wspominamy św. Róże z Limy. Przed nami ostatni tydzień sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. Ogodz. 15 koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy o trzeźwość w rodzinach oraz zmianka różańcowa Róży Żeńskiej.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Bartłomieja apostoła. W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Ponowimy zawierzenie naszej wspólnoty Pani Jasnogórskiej podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. We czwartek wspominamy św. Monikę, w piątek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. W sobotę wspominamy męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary przekazane w kopertach na inwestycje przy naszym kościele. Rusztowanie, kontenery i rynny zostały wypłacone, teraz czeka nas wypłacenie inwestycji konserwatorskiej, która dzięki Bożej Opatrzności przebiegła bardzo sprawnie.

4. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna przy ul. Jagiellońskiej od nr 41 do 70 za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające przy ulicy Jagiellońskiej od 71 do 102 w Ochojnie.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie +Tadeusza Michalika i MieczysławaKuca. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

6. Czas wakacji dobiega końca. Na ostatni ich tydzień naszym gościom oraz parafianom niech Pan Bóg z serca błogosławi.