Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę Zwykłą 16.08.2020

By 15 sierpnia 2020 No Comments
  1. Dziś 20 niedziela zwykła. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego poprzez uczestnictwo we Mszy Świętej.
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 15.30 nabożeństwo w intencji naszej Ojczyzny.
  3. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek św. Jacka, prezbitera,     patrona archidiecezji i miasta Krakowa, w środę o godz.18 zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie św. Piusa X, papieża,
  4. W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej
  5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na spłatę wynajęcia rusztowania i zakup kontenerów na cmentarz.
  6. Dziękujemy Rodzinom z Jagiellońskiej 28-40 oraz ulic Pogodnej i Mały Kamieniec za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające  w Ochojnie przy ulicy Jagiellońskiej nr 41-70.
  7. Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, gościom życzymy udanego wypoczynku a my teraz przyjmijmy Boże błogosławieństwo.