Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą 09.08.2020

By 8 sierpnia 2020 No Comments
  1. Dziś 19 niedziela zwykła. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego poprzez uczestnictwo we Mszy Świętej.
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 15.30 w koronce do Miłosierdzia Bożego będziemy polecać naszych Zmarłych w modlitwie wypominkowej i o 16 ofiarujemy w ich intencji Mszę św.
  3. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,  we wtorek wspomnienie św. Klary, dziewicy, w środę o godz.18 zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej, w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,
  4. W sobotę UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Z racji uroczystości msze św. w naszym Kościele będą odprawione, jak w każdą niedzielę, czyli o 7.30, 9, 11 i o 16.
  5. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna w kopertach przeznaczona będzie na pokrycie wynajęcia rusztowania i zakupu kontenerów na odpady na cmentarzu.
  6. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna przy ul. Jagiellońskiej 1-27 i ul. Willowej za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające  w Ochojnie przy ulicy Jagiellońskiej 28-40 oraz ulic Pogodnej i Mały Kamieniec.
  7. Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, gościom życzymy udanego wypoczynku a my teraz przyjmijmy Boże błogosławieństwo.