Ogłoszenia parafialne na XVII. Niedzielę Zwykłą 26.07.2020

By 25 lipca 2020 No Comments
  1. Dziś 17 niedziela zwykła. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego poprzez uczestnictwo we Mszy Świętej. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów i maszyn. Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie z Różami Różańcowymi Kobiet.
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 15 koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy o trzeźwość w rodzinach i zmianka różańcowa Róży Żeńskiej.
  3. W środę przypada wspomnienie św. Marty. W tym dniu o godz. 18 podczas nowenny kierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli – prezbitera.
  4. W sobotę Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 8. Po Mszy Świętej zmianka różańcowa Róży Dziecięcej.
  5. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja po każdej Mszy Świętej, a po sumie o godz. 11 procesja. Po procesji zmianka różańcowa Róży Męskiej.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary przekazane w kopertach na wynajęcie specjalistycznego rusztowania niezbędnego do prowadzenia prac konserwatorskich przy wierzy kościelnej.
  7. Zakład Kominiarski informuje, że w dniach 27-29 lipca 2020r. będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.
  8. Z racji rocznicy Światowych Dni Młodzieży w dniach 1-2 sierpnia na Campus Misericordiae odbędą się modlitewne czuwania, na które zaprasza Burmistrz Miasta Wieliczka. Szczegółowe informacje w gablocie.
  9. Od dnia dzisiejszego funkcjonuje nowy numer telefonu parafialnego. Numer znajduje się w gablocie oraz przy kancelarii i na wizytówkach, które będą dostępne przy wyjściu z Kościoła.
  10. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna przy ul. Lwowskiej od nr 31 do końca za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające przy ulicach: Zagaje, Kaliska i Kamieniec.
  11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie +Teresę Szymską. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…