Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XV. Niedzielę Zwykłą 12.07.2020

By 11 lipca 2020 No Comments
  1. Dziś 15 niedziela zwykła. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego poprzez uczestnictwo we Mszy Świętej. Dziś po wieczornej Mszy Świętej spotkanie ze służbą liturgiczną ołtarza. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Świętej zapraszam zespół charytatywny.
  2. W zeszłą niedzielę grupa charytatywna prowadziła zbiórkę pieniędzy dla poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień po ostatnich ulewach. Zebrano 6082zł 50gr. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
  3.  W poniedziałek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę wspomnienie świętego Bonawentury – biskupa i doktora Kościoła, o godz. 18 podczas nowenny kierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Marii Panny Szkaplerznej, a w sobotę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
  4. W tym tygodniu zakończyliśmy kolejny etap prac konserwatorskich przy naszym Kościele. Rozpoczynamy prace przy odnowieniu wieży kościelnej, stąd konieczność postawienia specjalistycznego rusztowania. Dlatego też w przyszłą niedzielę składka inwestycyjna w kopertach przeznaczona będzie na ten cel. 
  5. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna przy ul. Potockiej oraz ul. Muzycznej za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające przy ulicach Lwowskiej od nr 1 – 30 oraz ul. Klonowej w Ochojnie.
  6. Dziękujemy Pani Janinie Śmieszkiewicz za dotychczasową posługę gospodyni w naszej parafii.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Wacława Stanka. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny Odpoczynek racz mu dać Panie…