Ogloszenia

Ogłoszenia parafialne na XIV. Niedzielę Zwykłą 05.07.2020

By 4 lipca 2020 No Comments
  1. Dziś XIV niedziela zwykła. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca liturgię dnia dzisiejszego zakończymy adoracją Najświętszego Sakramentu, modląc się o Chrystusowe błogosławieństwo dla nas na czas wakacji. Po sumie procesja.
  2. W dniu dzisiejszym zgodnie z prośbą abp Marka Jędraszewskiego zespół charytatywny przeprowadzi zbiórkę pieniędzy do puszek przed kościołem na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień po ostatnich ulewach, które nawiedziły m.in. Małopolskę.
  3. W poniedziałek przypada wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  4. W środę wspominamy świętego Jana z Dukli, prezbitera.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15:30 będziemy modlić się za zmarłych wypominanych, a  po Mszy Św. o godz. 16 spotkanie ze służbą liturgiczną ołtarza.
  6. Dziękujemy Rodzinom z Ochojna ul. Staropolska od numeru 89 do końca, Podegrodzie, Gołębia, Wiosenna i Paryska za ich troskę o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu gospodarzami, którzy zatroszczą się o piękno naszego kościoła będą Rodziny mieszkające przy ulicach Potockiej i Muzycznej w Ochojnie.