Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą 28.06.2020 r.

By 28 czerwca 2020 No Comments

Dziś ostatnia grupa dzieci z naszej parafii przystępuje do I – ej Komunii św. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy o trzeźwość w rodzinach i zmianka różańcowe Róży żeńskiej.

Nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.30. W tygodniu po Mszy św. wieczornej.

Poniedziałek  – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Wtorek  – zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją.

Piątek – święto Tomasza apostoła. Pierwszy piątek miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 9.00 – bardzo proszę zgłaszać chorych w zakrystii. Spowiedź od godz. 16.00.

Sobota – Nabożeństwo pierwszosobotnie – Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 8.00 Około godz. 9.30 zmianka różańcowa Róży dziecięcej.

W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja po każdej Mszy św.  a po sumie procesja. Po procesji zmianka różańcowa Róży męskiej.

Troska o kościół Ochojno ul. Staropolska od 89 do końca, Podegrodzie, Gołębia, Wiosenna i Paryska.