Ogloszenia

Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą 14.06.2020 r.

By 13 czerwca 2020 No Comments

Dziś kolejna grupa dzieci z naszej parafii przystępuje do I – ej Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00. O godz. 15.30 Nabożeństwo czerwcowe z procesją w ramach oktawy Bożego Ciała. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej.

Środa – wsp. św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

Czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała z procesją do czterech ołtarzy. Ołtarze tradycyjnie przygotowują: I – Golkowice, II – Podstolice, III – Ochojno, IV – Rzeszotary. Po procesji poświęcenie wianków.

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Podczas nabożeństwa czerwcowego procesja.

Sobota – wsp. Niepokalanego Serca NMP.

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna w kopertach na kontynuację prac konserwatorskich przy wierzy. Pieniądze na figurę św. Jana Pawła II zdeponowane na koncie pomocniczym przy głównym koncie parafialnym. Numer konta pomocniczego: 66 1240 1444 1111 0010 9916 4778.

Troska o kościół Ochojno ul. Staropolska 51 – 88 i ul. Kresowa.