Ogloszenia

Ogłoszenia na Uroczystość Najświętszej Trójcy 7.06.2020 r.

By 7 czerwca 2020 No Comments

Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu po Mszy św. wieczornej.

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary na figurę św. Jana Pawła II, która ma już prawie całkowite pokrycie.

Poniedziałek – wsp. św. Jadwigi, królowej. Po Mszy św. wieczornej spowiedź dla przystępujących do bierzmowania.

Wtorek – Na Mszy św. wieczornej naszej młodzieży udzielony zostanie sakrament bierzmowania przez bp. Jana Zająca. Ze względu na dużą liczbę młodzieży, pozostawmy w kościele miejsce dla nich i ich najbliższych.

Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz.  7.30, 9.00 po której odbędzie się procesja w której weźmie udział samochód wiozący Najświętszy Sakrament i Ochotnicza Straż Pożarna, których bardzo proszę o asystę i zabezpieczenie przejazdu, a wszyscy zgromadźmy się przy poszczególnych ołtarzach: I – Ochojno Dolne na rogu ulic Jagiellońskiej i Dąbrówki, II – Strażnica w Ochojnie, III – Polanki przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa i IV – Podstolice przy figurze koło p. Chlebdów. Bardzo proszę o przybranie trasy przejazdu: Podstolice, Ochojno ulice: Lwowska, Jagiellońska, Podhalańska, Polańska, Podstolice Polanki, Podstolice jednokierunkową do figury i główną powrót do kościoła. O godz. 12.00 dodatkowa Msza św. by obecni przy ołtarzach mieli również możliwość uczestniczenia we Mszy św. Nabożeństwo czerwcowe z procesją o 15.30 i ostatnia Msza św. o 16.00.

Pątek – wsp. bł. Piotra Dańkowskiego, prezbitera i męczennika oraz towarzyszy.

Sobota – wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kośioła.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 kolejne dzieci przystąpią do ierwszej Komunii św. Ostatnia gruba dzieci z Ochojna przystąpi do Pierwszej Komunii św. przystąpią 28 czerwca na Mszy św. O godz. 11.00.

Troska o kościół Ochojno ul. Staropolska 25 – 50.