Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 31.05.2020 r.

By 30 maja 2020 No Comments

Dziś o godz. 15.30 ostatnie nabożeństwo majowe z procesją. Od jutra nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej. Ponieważ wszyscy możemy już uczestniczyć we Mszy św. i odwołana została dyspensa od uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i święta dzisiejsza transmisja Mszy św. jest ostatnią transmisją. Dzisiejsza składka w kopertach na figurę św. Jana Pawła II do bocznego ołtarza.

Poniedziałek  – drugi dzień naszego parafialnego odpustu ku czci NMP Matki Kościoła. Msze św. O godz. 6.30, 9.00 i suma odpustowa o godz. 18.00.

Środa – wsp. świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. Po Mszy św. wieczornej próba przed bierzmowaniem.

Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Po Mszy św. wieczornej próba przed bierzmowaniem.

Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00 – proszę chorych zgłaszać w zakrystii. Spowiedź od godz. 17.00.

Sobota – od godz. 7.30 okazja do spowiedzi, o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy św. adoracja z medytacją, różanie. Po nabożeństwie ok. godz. 9.30 zmianka różańcowa Róży dziecięcej.

W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu a po sumie procesja. Po procesji zmianka różańcowa Róży męskiej.

Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 9 czerwca o godz. 18.00, spowiedź dla bierzmowanych w poniedziałek 8 czerwca po Mszy św. wieczornej.

Troska o kościół Ochojno ul. Na Brzegi i Staropolska 6 – 24.