Ogloszenia

Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną 17.05.2020 r.

By 16 maja 2020 No Comments

Dziś kolejne dzieci z naszej parafii przystępują do I – ej Komunii św. na Mszy św. O godz. 11.00. Ta Msza św. Będzie transmitowana. O godz. 15.00 /z tego względu, że zwiększono liczbę osób, które mogą zgromadzić się w kościele – w naszym kościele to około 50 osób w kościele, nie licząc tych którzy mogą być na polu./ Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy o trzeźwość w rodzinach i zmianka różańcowa Róży Kobiet. O 15.30 nabożeństwo majowe. W tygodniu po wieczornej Mszy św. 

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Kolejne dzieci będą przystępowały do I- ej Komunii św. Transmisja Mszy św. Będzie o godz. 11.00. Możliwość przystąpienia do Komunii św. dla uczestniczących we Mszy św. Poprzez środki społecznego przekazu po Mszy św. o godz. 11.00 do godz. 12.10.

Troska o kościół Ochojno ul. Sołecka.