Ogloszenia

Ogłoszenia na V NIedzielę Wielkanocną 10.05.2020 r.

By 9 maja 2020 No Comments

Dziś pierwsze dzieci z klas III przystępują do I – ej Komunii św. W tej nadzwyczajnej sytuacji na Mszy św. O godz. 11.00. Transmisja Mszy św. Z naszego kościoła dziś i w następne niedziele o godz. 11.00. Po Mszy św. O godz. 9.00 i 11.00 udzielana będzie Komunia św. Dla uczestniczących we Mszy św. przez środki społecznego przekazu.

O godz. 15.30 nabożeństwo majowe a w tygodniu po Mszy św. wieczornej.

Środa – wsp. NMP z Fatimy.

Czwartek  – św. Macieja Apostoła.

Sobota – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. O godz. 11.00 następne dzieci bedą przystępowały do I – ej Komunii św. 

Troskę o kościół powierzamy mieszkańcom Ochojna ul. Podhalańska