Ogloszenia

Ogłoszenia na IV NIedzielę Wielkanocną 03.05.2020 r.

By 2 maja 2020 No Comments

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. a po sumie procesja, po procesji zmianka różańcowa Róży męskiej.

Transmisja Mszy św. o godz. 9.00. Po Mszach św. do godz. 10.00 i 12.00 będzie w kościele udzielana komunia św. dla uczestniczących we Mszy św. Poprzez środki społecznego przekazu.

O godz. 15.30 nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwo po Mszy św. wieczornej. 

Poniedziałek  – wsp. św. Floriana, męczennika.

Wtorek – wsp. św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera.

Środa – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

Piątek – Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.

Od przyszłej niedzieli na Mszy św. o godz. 11.00 w dniach 10, 17 i 24 maja oraz 14 czerwca dzieci, których rodzice wyrazili taką wolę, będą indywidualnie przystępowały do I-ej Komunii św. Otoczmy te dzieci naszą szczególną modlitwą. Dlatego od przyszłej niedzieli transmisja Mszy św. przeniesiona zostanie na godz. 11.00. 

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy aż do teraz troszczą się o stronę materialną naszej parafii w tym trudnym czasie. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane podczas Mszy św., w świeczniku, w skarbonie dekoracji wielkopostnej w skarbonie za gazety, czy osobiście mi podane. Ponieważ, kilka już osób, pytało mnie o numer konta bankowego naszej parafii, podaję je w dzisiejszych ogłoszeniach jak i na stronie internetowej w dziale „ogłoszenia”.

Numer konta parafialnego:  87 1240 1444 1111 0000 0936 7072

Ponieważ odpowiedź Rzeszotar na zaproszenie do troski o nasz kościół była bardzo pozytywna, to na ten tydzień troskę o kościół powierzamy mieszkańcom Golkowic, którzy w naszym kościele korzystają z posługi duszpasterskiej.