Ogloszenia

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną 26.04.2020 r.

By 26 kwietnia 2020 No Comments

Dziś w Kościele obchodzimy Niedzielę Biblijną i rozpoczyna się 12 Tydzień Biblijny.  Transmisja Mszy św. O godz. 9.00. Komunia w kościele udzielana będzie po Mszy św. o godz 9.00 /do godz. 10.00/ i 11.00 /do godz. 12.00/. Na zmiankę różańcową poszczególne Róże mogą umawiać się indywidualnie po wieczornych Mszach św. oraz dziś po południu lub po nabożeństwie pierwszopiątkowym.

Środa – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

Czwartek – po Mszy św. wieczornej rozpoczęcie nabożeństw majowych z procesją eucharystyczną. 

Piątek – wsp. św. Józefa rzemieślnika, pierwszy piątek miesiąca – odwiedziny chorych /dla chętnych/ od godz. 9.00 – bardzo proszę chorych zgłaszać w zakrystii. Spowiedź od godz. 17.00. Arcybiskup metropolita krakowski udziela na ten dzień dla archidiecezji krakowskiej dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Sobota – Ze względu na niedzielę wielkanocną na ten dzień przeniesiona jest Uroczystość Najświętszej Marii Panny Królowej Polski. Od godz. 7.30 okazja do spowiedzi, o 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP, adoracja z medytacja i różaniec. Druga Msza św. o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. a po sumie procesja eucharystyczna. Po procesji zmianka różańcowa Róży męskiej. Transmisja Mszy św. o godz. 9.00.

Troska o kościół /na prośbę mieszkańców i dla zorientowania się w sytuacji/ Rzeszotary, Ci mieszkańcy, którzy w naszym kościele korzystają z posługi duszpasterskiej.